Digitális játszótér

 trunk02a.gif

 

 D I G I T Á L I S  J Á T S Z Ó T É R

 

trunk02a.gif

 

Nyomozz te is! Digitális játszótér Vásárhelyen

Magáról a játékról röviden J

Nyomozz te is! Sztori

  Képek

Helytörténeti feladatlap megoldásokkal

Nyomozz te is! Digitális játszótér Vásárhelyen 2008

trunk02a.gif

 

EREDMÉNYEK

1. helyezett: 3. csapat  

DSC_0442.JPG

Sztori

Név

Iskola/osztály

Szendi-Horváth Fanni

Liszt F. 8. o.

Tóth Hajnalka

 

Kiss Fatima Jázmin

 

Sápi Elizabet

 

 

kep 015.jpg

kep 025.jpg

kep 031.jpg

kep 063.jpg

kep 091.jpg

trunk02a.gif

2. helyezett: 5. csapat

DSC_0439.JPG

Sztori

Név

Iskola/osztály

Dékány Viola

Kertvárosi 8.b.

Szalai Anna

 

Kenéz Réka

Bethlen G. 11. o.

Kenéz Kata

Alsó tagozatos ? iskola

 

kep 011.jpg

kep 015.jpg

kep 017.jpg

kep 023.jpg

kep 032.jpg

trunk02a.gif

2. helyezett: 15. csapat

DSC_0438.JPG

Sztori

Név

Iskola/osztály

Lica Krisztián

Kertvárosi 8. o.

Vér Krisztián

 

Szatmári Attila

 

Epinger Bálint

 

 

Fénykép 0224.jpg

Fénykép 0228.jpg

Fénykép 0230.jpg

Fénykép 0241.jpg

Fénykép 0243.jpg

Az első helyezett csapat tagjai 1-1 4GB-os pendrive-ot, a második helyezett csapat tagjai 1-1 2GB-os pendrive-ot kaptak.

 

trunk02a.gif

Résztvevők

 1. csapat

DSC_0521.JPG

Sztori

Név

Iskola/osztály

Banga Vivien

Bethlen G. 8. o.

Kalla Gyöngyi

 

Molnár Andrea

 

Sütő Evelin

 

 

P17-10-09_08.51.jpg

P17-10-09_08.52.jpg

P17-10-09_09.32.jpg

trunk02a.gif

2. csapat

DSC_0518.JPG

Sztori

Név

Iskola/osztály

Bacsa Fanni

Németh L. 9. o.

Surinya Zsófia

 

Nagy Ágota

 

Török Dorottya

 

 

kep 135.jpg

kep 148.jpg

kep 167.jpg

kep 184.jpg

kep 224.jpg

trunk02a.gif

3. csapat: 1. helyezett

DSC_0514.JPG

 

Név

Iskola/osztály

Szendi-Horváth Fanni

Liszt F. 8. b.

Tóth Hajnalka

 

Kiss Fatima Jázmin

 

Sápi Elizabet

 

 trunk02a.gif

4. csapat

DSC_0534.JPG

Sztori

Név

Iskola/osztály

Birke Csilla

Liszt F. 7. o.

Kis Valentina

8. o.

Ábrahám Valentina

 

Buzi Hajnalka

 

 

kep 151.jpg

kep 156.jpg

kep 158.jpg

trunk02a.gif

5. csapat: 2. helyezett

DSC_0537.JPG

 

Név

Iskola/osztály

Dékány Viola

Kertvárosi 8.b.

Szalai Anna

 

Kenéz Réka

Bethlen G. 11. o.

Kenéz Kata

alsó tagozat

 

6. csapat

DSC_0547.JPG

Sztori

Név

Iskola/osztály

Barta Soma

Németh L. 8. c.

Gyömrő-Molnár Kitti

 

Szabó Vivien

 

Hegedűs Zsuzsi

 

 

DSC05366.JPG

DSC05369.JPG

DSC05371.JPG

DSC05373.JPG

trunk02a.gif

7. csapat

DSC_0579.JPG

Sztori

Név

Iskola/osztály

Kovács Márk

Székkutas

Fodor Ivett

 

Krajnyák Kinga

 

Halápi Konrád

 

 

kep 078.jpg

kep 081.jpg

kep 097.jpg

kep 105.jpg

trunk02a.gif

8. csapat

DSC_0584.JPG

Sztori

Név

Iskola/osztály

Pál Rózsa

Székkutas

Molnár Krisztina

 

Tóth Orsolya

 

Varga Dorottya Éva

 

 

kep 001.jpg

kep 002.jpg

kep 010.jpg

kep 014.jpg

kep 034.jpg

trunk02a.gif

9. csapat

DSC_0565.JPG

Sztori

Név

Iskola/osztály

Lukács Máté

Liszt F. 7. a.

Ábrahám András

 

Szabó Veronika

 

El-Shami Mona

 

 

HPIM0889.jpg

HPIM0905.jpg

HPIM0907.jpg

HPIM0909.jpg

HPIM0910.jpg

trunk02a.gif

10. csapat

DSC_0593.JPG

Nincs sztori

Név

Iskola/osztály

Pillér Péter

Németh L. 5. c.

Kiss Csanád

 

Kotormán Szabolcs

 

Szántó Tamás

 

 

DSC00006.jpg

DSC00009.jpg

DSC00010.jpg

trunk02a.gif

11. csapat

DSC_0595.JPG

Sztori

Név

Iskola/osztály

Vörös Márk

Bethlen G. 6. o.

Kővágó Krisztián

 

Sütő Dávid

 

Faragó Gyula

 

 

kep 010.jpg

kep 026.jpg

kep 028.jpg

kep 045.jpg

kep 054.jpg

trunk02a.gif

12. csapat

DSC_0605.JPG

Sztori

Név

Iskola/osztály

Krizsán Kinga

Németh L. 7. e.

Budai Gabriella

 

Szűcs Mária

 

Aranyi Barbara

 

 

Kép0122.jpg

Kép0123.jpg

Kép0127.jpg

Kép0143.jpg

Kép0155.jpg

trunk02a.gif

13. csapat

DSC_0611.JPG

Sztori

Név

Iskola/osztály

Komáromi Réka

Liszt F. 7. o.

Zsótér Rebeka

 

Bíró Babett

 

Szabó Tilda Panna

 

 

kep 006.JPG

kep 013.JPG

kep 017.JPG

kep 020.JPG

kep 029.JPG

trunk02a.gif

14. csapat

DSC_0618.JPG

Sztori

Név

Iskola/osztály

Halasi Petra

Kertvárosi 8. o.

Sebők-Papp Steffi

 

Salgó Nóra

 

Bozó Lilla

 

 

DSC00461.JPG

DSC00462.JPG

DSC00463.JPG

DSC00465.JPG

DSC00467.JPG

trunk02a.gif

15. csapat: 2. helyezett

DSC_0624.JPG

Név

Iskola/osztály

Lica Krisztián

Kertvárosi 8. o.

Vér Krisztián

 

Szatmári Attila

 

Epinger Bálint

 

 

16. csapat

DSC_0636.JPG

Sztori

Név

Iskola/osztály

Gábor Mónika

Németh L. 5. c.

Csényi Lívia

 

Plantak Christine

 

Saja Krisztina

 

 

Fényképek-0006.jpg

Fényképek-0007.jpg

Fényképek-0017.jpg

Fényképek-0018.jpg

Fényképek-0039.jpg

trunk02a.gif

17. csapat

DSC_0639.JPG

Sztori

Név

Iskola/osztály

Terjék Tilla

 

Terjék Zsanna

 

Terjék Adrián

 

Terjék Netta

 

 

kep 009.jpg

kep 012.jpg

kep 040.jpg

kep 048.jpg

kep 051.jpg

trunk02a.gif

18. csapat

DSC_0644.JPG

Sztori

Név

Iskola/osztály

Pap Nikoletta

Kertvárosi 7. b.

Csarmaz Norbert

 

Fodor Zoltán

 

Hegedűs Márk

 

 

DSC_0648.JPG

DSC_0690.JPG

Fénykép 0223.jpg

Fénykép 0232.jpg

trunk02a.gif

19. csapat

DSC_0691.JPG

Sztori

Név

Iskola/osztály

Boldizsár Nataniel

Németh L. 5. .

Kardos Bence

Kertvárosi 7. a.

Kónya József

 

Lakatos György

 

 

DSC_0694.JPG

DSC_0698.JPG

DSC_0699.JPG